17.4.2012

14.11.Goldtour 2014

Goldtour 2014

V rámci kvalitního cyklistického tréninku, se již druhou sezonu pravidelně účastním seriálu krátkých silničních časovek pod názvem Goldtour Zlaté Hory, konaných v okolí Zlatých Hor. Závodů je celkem devět (podobně jako v Jesenickém šneku), z toho jeden XC na MTB v okolí Mlýnků a počítá se šest nejlepších výsledků.
Začíná se v dubnu čtyřmi kratkými a relativně rovinatými časovkami, kde je velká konkurence mladých závodníků, hlavně z Polska, pokračuje čtyřmi časovkami do vrchu a jedním již zmiňovaným XC, končí počátkem října, závěrečnou časovkou na Rejvíz, s cílem u chaty Svoboda.
Absolvoval jsem sedm závodů a ve své veteránské kategorii jen těsně zvítězil, ale nevedlo se mi špatně ani v celkovém pořadí bez rozdílu kategorií a věku.
Vřele doporučuji, od dubna 2015, každou první středu v měsíci, start vždy v 17hodin, stačí si jen udělat čas. Skvělí a vstřícní pořadatelé - hlavně jejich zásluhou závody nepostrádají kvalitu, za což jim touto cestou děkuji.
Závěrečné vyhodnocení koncem října v Tenisovém klubu Zlatých Hor nemá chybu.Je zde servírován gulášek, pro mě oblíbené zákusky, nechybí ani pro některé nezbytný tekutý chléb...tedy pivo, ale samozřejmě i nealko pro děti, vyhlášení výsledků ve všech kategoriích, slušivé poháry.

Jesenický orel Dušan - alias Béda
goldtourzlatehory.unas.cz

 
01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
SPONZOŘI
Domist.jpg
logo Harbich web.jpg
Trymeta mala kopie.jpg
logo Paprsek uprava stranky.jpg
Certovy kameny.jpg
Stolarstvi.jpg
 
  PODĚKOVÁNÍ
Sport servis Tomšů
web

Velosport Chuděj
web

Jesenickému týdeníku
web

Olinovi Nešporovi
Petříkov - Brno


 
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one