17.4.2012
27.4. KPŽ - Trans Brdy České spořitelny

Každoročním „otvírákem" seriálu Kolo pro život je závod Trans Brdy České spořitelny v Letech u Prahy.

KONEČNĚ! Konečně jsme se dočkali a můžeme říci, že cyklistická sezóna 2013 je zahájena. Letošní zima byla „sakra" dlouhá a většinu cyklistů zahnala na trenažéry popř. někam do teplých krajů najíždět tréninkové kilometry. Takže na prvních závodech se ukáže, co jsme natrénovali v zimě a jak nás to dlouhé zimní období „poznamenalo".

Jako v roce 2012 jsem se zúčastnil i letos tohoto 55 km závodu s převýšením 1380 m a kupodivu mě tento závod „bolel" daleko méně než minulý rok. Závod Trans Brdy je poměrně těžký, kousek po startu se šlape do pětikilometrového prudkého kopce. Je to divočina a právě tento ostrý start ukáže, jestli jsme něco zanedbali v zimě. Nicméně každý závod je těžký a ještě k tomu když hodnotíme závody na počátku sezóny.

A taky podle toho jsem si nastavil tempo závodu, kdy jsem nevěděl, co očekávat po dlouhé zimě od prvního závodu a raději jsem zvolil mírnější tempo, aby mně rychle „nedošlo." Profil trati je velmi rozmanitý takže prověří připravenost závodníků ve všech směrech, což je jedině dobře. Byl to skvělý trénink na letošní sezónu.

Pavel Slaný

 

01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.JPG
05.JPG
06.JPG
07.JPG
08.JPG
010.JPG
011.JPG
012.JPG
013.JPG
SPONZOŘI
Domist.jpg
logo Harbich web.jpg
Trymeta mala kopie.jpg
logo Paprsek uprava stranky.jpg
Certovy kameny.jpg
Stolarstvi.jpg
 
  PODĚKOVÁNÍ
Sport servis Tomšů
web

Velosport Chuděj
web

Jesenickému týdeníku
web

Olinovi Nešporovi
Petříkov - Brno


 
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one