17.4.2012
8.5. Rychlebská 30 - závodní seriál Jesenický šnek

Po dvou dlouhých letech se Orli vrátili do Jesenického šneka. Věrka Kirschnerová, Jana Fousková, Robert Žalud, Martin Pinter, Jirka Zemánek, Laďa Hynek a já. Luďa Jehlička bohužel nenastoupil kvůli zdravotním problémům.

Na první závod tohoto závodního seriálu, Rychlebskou 30, jsme se těšili a i když z naší strany nepadly žádné časové rekordy, náš první start byl vykoupen potem a krví! A to doslova. Věrka Kiškiš Kirschnerová asi 30 metrů před cílem měla nepříjemný pád a výčet jejích zranění je opravdu drsný. Zlomený nos, pod nosem dva stehy, zhmožděný krk, naražené koleno a spousta malých odřenin a modřin. Hned po vyhlášení vítězů, kdy si náš tým vylezl na bednu a kdy Kiškiš samotná získala cenu "Nejšílenější bajker Rychleb", ji Jana Fúsek a Evča zavezli do jesenické nemocnice na rentgen a vyšetření, kde se naštěstí žádná závažná zranění nepotvrdila! Uf! Věrušce přejeme rychlé uzdravení, rovný nos a spoustu bezpečných kilometrů.

Letos se mi zatím defekty vyhýbají, ale smůla přetrvává. Na patnáctém kilometru najíždím do mírného sjezdíku na čerstvé šotolině, chytám kámen. Otočil se mi přesmyk a kolo takřka neřadí. Za nepříjemného rachotu se pohybuji dál. Pod kopcem slezu, rukama hodím malou placku, vyjedu nahoru, slezu, hodím prostřední a tak jedu až do cíle. Dalším zklamáním bylo, že se nestihly vyrobit naše nové dresy. Ty budou až na další závod v Rýmařově. I přes to všechno to byl závod nádherný, mám radost z výkonu všech členů týmu a těším se na další společné závody a akce.

foto 03, 04 - Jitula z Mělníka, foto 05 - 19 - Lucka Žaludová

Oběma dámám velké díky za nádherné foto!

Miki

001.jpg
002.jpg
003.jpg
004.jpg
005.jpg
006.jpg
007.jpg
008.jpg
009.jpg
010.jpg
011.jpg
012.jpg
013.jpg
014.jpg
015.jpg
016.jpg
017.jpg
019.jpg
018.jpg
Znak s obvazem web.jpg
SPONZOŘI
Domist.jpg
logo Harbich web.jpg
Trymeta mala kopie.jpg
logo Paprsek uprava stranky.jpg
Certovy kameny.jpg
Stolarstvi.jpg
 
  PODĚKOVÁNÍ
Sport servis Tomšů
web

Velosport Chuděj
web

Jesenickému týdeníku
web

Olinovi Nešporovi
Petříkov - Brno


 
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one