17.4.2012
5.8. Zlatohorská časovka aneb Bišovka - Jesenický šnek

A máme další závod za sebou. V neděli se jela Zlatohorská časovka. Start této akce byl ve 14 hodin a zdolávala se Biskupská kopa. Účastnili se téměř všichni týmoví členové, Laďa Hynek, Robert Žalud, Martin Pini Pinter, Jirka Zemánek, Michal Vlčák Vlčko, Pavel Burďák, Pavel Slaný, Miki a já. Délka trasy byla necelých sedm kilometrů, ale každý kdo jezdí ví, že zdání klame, že není kilometr jako killometr a opět se potvrdilo, že nic není zadarmo a pro bajky toto rčení platí dvojnásobně!  Poslední úsek cca 2000 m dlouhý  byl opravdu krkolomný a technicky velmi náročný. Nestydím se napsat, že i tlačit kolo není zahanbující a ne jeden závodník vyčerpán a se srdcem v krku nakonec dorazil do vytouženého cíle.
Získali jsme všichni ve svých kategoriích skvělé výsledky. Miki vybojoval krásné 4. místo, Pini si vylezl na nejvyšší stupínek pro zlato a moje maličkost získala taktéž zlatou medaili, kterou tentokráte dělily od stříbra pouhé vteřiny.

Stále více si uvědomuji, že bez týmu, kamarádství a pomoci bych těchto výsledků těžko dosahovala. Takže kluci, posílám pusu a veliké díky.

Kiškiš
01.jpg
02.jpg
03.jpg
05.jpg
06.jpg
07.jpg
SPONZOŘI
Domist.jpg
logo Harbich web.jpg
Trymeta mala kopie.jpg
logo Paprsek uprava stranky.jpg
Certovy kameny.jpg
Stolarstvi.jpg
 
  PODĚKOVÁNÍ
Sport servis Tomšů
web

Velosport Chuděj
web

Jesenickému týdeníku
web

Olinovi Nešporovi
Petříkov - Brno


 
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one