17.4.2012
19.5. Mladá Boleslav Tour Škoda Auto - závodní seriál Kolo pro život

V sobotu jsem se probral do krásného slunného dne a vyrazil na svoje letošní první KPŽ -  Mladá Boleslav Tour Škoda Auto. Příjezd do města jsem zahájil jako vždy - zabloudil jsem. A to jsem tu byl už po třetí. Po nahlédnutí do katalogu jsem chytil správný směr a za chvilku jsem byl  v centru dění. Po registraci, vyzvednutí čísla, čipu a především trička, jsem vyrazil na prohlídku stánků s veškerým cyklo zbožím. Po procházce jsem začal s přípravou kola a sebe samého na závod.

Start se odehrával jako vždy vedle areálu Škody Auto. Po startu za zaváděcím autem Škoda Fabia 2000, řízenou Juha Häninanem, jsme projeli centrem závodu a vjeli do terénu. Vzhledem k tomu, že v okolí MB nejsou žádné velké kopce, projížděli jsme strže v okolí řeky Jizery a jejích přítoků. Zlatý hřeb přišel zhruba na 40 km - průjezd kolem zříceniny Zvířetického hradu. Opravdu jedlé, zvláště ten sjezd. Vřele doporučuji! Asi tři kilometry před cílem jsem naprosto nepochopitelně zakufroval a musel se vracet. Okamžitě jsem byl předjet houfem spolubojovníků. Následovala místní lahůdka - průjezd propustí pod železniční tratí. Je asi o 10 cm širší než řídítka kola. Pak už následuje poslední silniční úsek a dojezd po pěšině kolem Jizery do cíle. Těsně před ním jsem udělal další botu při řazení.

Dá se říct, že jsem nesplnil své předsevzetí jak časem, tak umístěním. Šanci na nápravu mám 2.6. v Úpici. Podle katalogu závodů to nebude takové maso jako vloni, ale určitě to bude jedlé.

Laďa

MBO12OV0152.JPG
MBO12OV0885.JPG
MBO12TM0126.JPG
MBO12TM0834.JPG
MBO12TS0885.JPG
SPONZOŘI
Domist.jpg
logo Harbich web.jpg
Trymeta mala kopie.jpg
logo Paprsek uprava stranky.jpg
Certovy kameny.jpg
Stolarstvi.jpg
 
  PODĚKOVÁNÍ
Sport servis Tomšů
web

Velosport Chuděj
web

Jesenickému týdeníku
web

Olinovi Nešporovi
Petříkov - Brno


 
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one